«Сальвадор-груп»  - це група компаній, яка працює на ринку поліграфічних та рекламних послуг з 2000 року. Основними напрямками діяльності є: поліграфія, реклама у мережі інтернет та зовнішня реклама. Досвід, набутий за більш ніж 19 років роботи, дозволяє нам надавати якісні послуги та виготовляти продукцію високої якості, а наявність власного обладнання дозволяє робити це максимально оперативно.

Наші клієнти, серед яких є, як і невеликі фірми, так і компанії, відомі на весь світ, цінують нас за надійність, гнучку цінову політику та якість виконуваних робіт. Незважаючи на наш великий досвід роботи у даній сфері, ми продовжуємо розвиватись. Такі послуги з просування сайтів як: «Пакетне просування», «у ТОП 1 за 1 день» та «у ТОП 10 за 1 день» взагалі не мають аналогів в Україні.

Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам весь спектр поліграфічних послуг будь-якої складності. Крім поліграфії, ми також пропонуємо виготовлення зовнішньої реклами та розміщення реклами у ліфтах м. Києва.

Працюючи з нами на постійній основі, наші клієнти можуть розраховувати на знижки, пріоритетні терміни замовлення, можливість оплати за фактом готовності тиражів, доставка продукції, відстрочка платежів.

Професійний колектив нашої компанії з радістю надасть Вам якісну продукцію у найкоротший термін.

З нами вигідно та приємно працювати!