Пакети поліетиленові

Розміщення реклами на пакетах - один з ефективних маркетингових ходів. А пакети поліетиленові - дуже зручний і практичний рекламоносій. Ці пакети мають такий корисною властивістю як довговічність, допомагаючи таким чином просувати ваш бізнес протягом тривалого проміжку часу.

Пакети поліетиленові з вашою рекламою будуть хорошим доповненням до основної рекламної кампанії, яку періодично проводять абсолютно всі найбільш успішні організації на ринку. Фірмовий пакет виконує одночасно дві функції - упаковки і рекламоносія. Пакети поліетиленові в Києві стали вже невід'ємною частиною як великих супермаркетів так і невеликих торгових центрів і магазинів біля будинку.

Нанесене на такі пакети зображення дуже добре тримається на поліетилені і має стійкість до спотворення. При хорошому дизайні пакети будуть поєднувати в собі разом з практичністю ще й красу.

Пакети поліетиленові дуже часто використовують під час різноманітних рекламних заходів таких як: презентації компаній (на виставках, наприклад), рекламних акціях з просування продуктів і послуг, передвиборної агітації і тому подібних.

Пакети давно вже займають свою нішу в нашому житті, без них не обходиться жоден похід в магазин або виїзд на природу. Роблять пакети в основному з поліетилену або паперу з подальшою послеполіграфіческой її обробкою.

Поділяються вони на кілька типів, таких як:

''Майка'' - цей тип з висіченим ручкою найбільш поширений в супермаркетах, магазинах техніки і сервісах з доставки їжі.

''Банан'' - найбільш поширений тип пакетів з вирізаною ручкою

Пакети з петлевою ручкою (Петля) - володіють такою перевагою як практично не деформується поле на якому розміщено зображення.

''Сумка'' - ще один різновид з пластиковими ручками

Для готелів - пакети з ручкою, що затягається, які призначені для пакування одягу та постільної білизни

Як бачимо пакети в Києві - досить широке рекламне поле.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции