Виготовлення бланків

Виготовлення бланків - послуга затребувана представниками середнього та великого бізнесу, але тим не менш бланки роблять також і компанії відносяться до малого бізнесу і навіть фізичні особи - підприємці. Фірмові бланки - є невід'ємною складовою частиною корпоративної культури, несучи в собі стилістику і філософію бренду. 

Замовляють найрізноманітніші види бланків: найчастіше фірмові бланки, але при цьому серед виконуваних нами замовлень є також і бланки суворої і не дуже суворої фінансової звітності, трохи рідше надходять замовлення на виготовлення самокопіювальних бланків, які активно використовуються компаніями працюють у сфері послуг. 

Досить затребуваними є замовлення на виготовлення бланків за допомогою цифрового друку, це як правило, невеликі тиражі які надходять в основному від суб'єктів сфери малого бізнесу, але нашим виробничим потужностям цілком під силу задовольнити і потреби великих компаній, серед яких є досить багато наших постійних замовників. 

"Сальвадор Груп" має достатньо потужностей для повного поліграфічного супроводу будь-якого бізнесу - будь то приватний підприємець з потребами свого масштабу або ж це великий холдинг масштаби поліграфічних запитів якого дещо інші. 

Виготовлення бланків у фірмовому стилі несе в собі не тільки частина корпоративної культури, але і свого роду рекламну складову - адже в футері (нижній частині) кожного бланка присутні контакти і координати компанії, можливо девізи і слогани, а також інші елементи корпоративної культури. 

На власних бланках дуже зручно робити нотатки, особливо під час ділових переговорів, що надає вам і вашій компанії додаткову вагу в очах співрозмовника. Корисні дані записані співрозмовником під час переговорів якийсь час будуть зберігатися при ньому, адже на підставі записаного ймовірно будуть прийняті якісь рішення, а разом з тим кожен раз повертаючись до записів він буде бачити і контактні дані вашої компанії.

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: