Вартість друку

Оперативна поліграфія в Києві

Основним сегментом, де оперативна поліграфія стала незамінним рішенням, є друкована реклама, друкований фірмовий стиль, інформаційні видання та упакувка. Якщо говорити про друковану рекламу, це всілякі каталоги, візитки, плакати, листівки, брошури, флаєра, хенгери, прайс -листи і т.д. без яких зараз неможливо уявити серйозну компанію. Цифровий друк Зараз на стабільних позиціях і в сегменті , по створенню продуктів фірмового стилю, включаючи виготовлення паперових пакетів і упаковки для різних видів продукції і товарів.

І так підсумовуючи вищесказане можна однозначно сказати: цифровий і терміновий друк , так само як і оперативний друк Київ - давно стали синонімами. Так як цифровий друк - найбільш ефективний і просте рішення, яке дозволяє в короткі терміни створити поліграфічну продукцію практично без обмежень. Умовно можна вважати що ділится вона два напрямки: кольоровий друк (ще називають - повнокольоровий друк ) і ч/б друк. Незважаючи на те, який потрібен тираж і якість друку - цифровий друк має можливість враховувати і гарантувати всі побажання і вимоги замовника, якими б складними вони не були. Сучасне обладнання цифрового друку дозволяє з за допомогою фарби та паперу створити справжнє мистецтво, притому у самі короткі терміни за прийнятною ціною.

 

Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции