Пакети

У сучасному світі неможливо уявити будь-який торговий центр або будь-яке виробництво без пакетів з корпоративною символікою. На пакетах Києва зазвичай розміщується інформація про продукцію чи товар, а також про місце розташування та контакти компанії. Пакети бувають поліетиленові і паперові. Поліетиленові в свою чергу можуть мати різні форми.

Основні - це майка, банан і петля. При невеликих тиражах використовується шовкотрафаретний друк, при великих тиражах - флексодрук. Шовкографія застосуються при кількості пакетів від 100 шт. Флексографія використовується від 5000 шт. Поліетиленові пакети - це не тільки міцна і надійна упаковка, але ефективний носій вашої реклами. Завдяки своїм використання в місцях великої кількості людей, пакети значно збільшують кількість ваших потенційних клієнтів. Для того, щоб пакети були якісними і міцними, необхідно використовувати тільки первинну сировину, імпортні фарби та новітнє обладнання.

У сучасному світі люди стали приділяти особливу увагу екологічно чистим продуктам. Про шкоду поліетилену давно ведуться дискусії по всьому світу. На сьогоднішній день існує можливість виготовлення екологічних біопакетів. Такі пакети нічим не поступаються звичайним поліетиленовим пакетам - вони такі ж міцні і зносостійкі. При виробництві Біопакети в плівку додається спеціальна добавка, яка зменшує терміни розкладання в рази.

Також ми займаємося виробництвом паперових пакетів. Вони популярні як і серед приватних осіб, так і серед підприємств. Завжди приємно покласти нову покупку в красивий паперовий пакет. Для виготовлення пакетів в Києві ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і сучасне устаткування. Останнім часом зростає популярність використання еко-сумок. Не дивлячись на те, що на заході вони популярні дуже давно, в нашій країні ними стали користуватися відносно недавно. Еко-сумки робляться з біорозкладаного сировини і за міцністю не поступаються пакетам. Крім того, вони виглядають дуже оригінально і стильно.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции