Нумерація

Нумерація - процес нанесення порядкових номерів у певній послідовності на поліграфічну продукцію. Найчастіше нумерація зустрічається на друкованій продукції, що поставляється для комерційних і державних банків, страхових компаній, підприємств працюють у сфері комунікацій, а також державних установ.

Основні продукти поліграфії, які нумерують - це різні бланки і квитки, а також типові договори, які друкуються під замовлення комерційних компаній. Нумерація сторінок дозволяє структурувати багатосторінкові друковані вироби. Це зручний спосіб щоб з легкістю знайти необхідну інформацію або при необхідності швидко повернутися до пройденого матеріалу.

Нумерація присутній також серед також різноманітних карток, які згодом виконують функції широкого спектра від грайливо - розважальних, таких як фанти, карти і так далі, до функцій документів - наприклад, перепусток: як тимчасових, так і постійних, часом навіть іменних.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции