Плакати. Афіші

Плакат - як правило яскрава зображення, що супроводжується текстом, виготовлене в рекламних, інформаційних або інших цілях.

При замовленні плакатів ціна друку залежить від таких складових як: матеріал і технологія друку, розмір, ну і звичайно ж тираж замовлення.

Як свідчить історія - перша схожі на плакати друковані аркуші вперше з'явилися ще в часи процвітання Римської Імперії, і звичайно ж в Стародавньому Римі. Але за великим рахунком плакати є похідною від шрифтових театральних афіш та оголошень.

По суті це помітні великоформатні зображення, які супроводжуються лаконічним текстом, що його більш правильному розумінню сенсу плаката. Основні вимогами, яким повинні відповідати плакати відносяться наступні: інформація повинна бути зрозумілою добре видимої на відстані, крім цього, плакат повинен добре сприйматися глядачем.

В основному плакати бувають трьох видів: рекламно-інформаційні, агітаційні та політичні.

Друк плакатів Київ вважає найпопулярнішим видом рекламної продукції. Професійно виконаний рекламний плакат притягує до себе увагу - створюючи позитивні емоції, спонукаючи при цьому до придбання товару або ж відвідуванню заходи.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции