Поліграфія

Поліграфія – це будь-яка друкарська продукція, яка може знадобитися для внутрішньої або зовнішньої потреби компанії. Плакати, листівки, флаєра, брошури, буклети - усе це елементи рекламної поліграфії. Для внутрішньої роботи компанії використовують блокноти, бланки, візитки, каталоги, календарі. До друкарської поліграфії в Києві можна віднести ще іміджеву, таку як листівки, запрошувальні і так далі.

З кожним днем ринок поліграфії росте і розвивається: з'являються нові технології, нові ідеї, які дозволяють підвищити імідж компанії і зробити продукт впізнаваним. Поліграфія в Києві має особливу популярність завдяки проведенню масових заходів, таких як виставки, презентації, акції. Поліграфія допомагає ознайомити потенційного клієнта з продуктом компанії і безпосередньо з самою компанією. Тому інформація, яка розміщується на різних видах поліграфії, має бути чітко продумана.

Дизайн має бути оригінальним, яскравим, таким, що запам'ятовується, а інформація короткої і доступної – це необхідно враховувати перед створенням будь-якого макету для поліграфії. Існує таке поняття як оперативна поліграфія Київ, це послуги поліграфії які надаються в дуже стислі терміни. Оперативною поліграфією прийнято вважати поліграфію, терміни виготовлення якої можуть бути від однієї години до двох днів. У певному значенні оперативна поліграфія стала синонімом цифрової.

Але цифровий друк вигідний за ціною тільки для відносно невеликих накладів. Такий друк незамінний для термінових і невеликих замовлень. Наявність новітнього устаткування дозволяє нам виконувати великі наклади за допомогою офсетного друку в найкоротші терміни, при цьому дотримуючись усіх вимог до продукції за якістю. Звичайно ж на терміни виготовлення поліграфії впливає наявність макету, колірність, наклад, а також роботи після друку.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции