Друк журналів

Журнали є одним з найпоширеніших видів рекламної поліграфії. Основними перевагами журналів як рекламній поліграфії це його інформативність і зручність. Таку річ завжди зручно захопити з собою і ознайомитися з необхідною інформацією. Журнали зазвичай друкуються офсетом, оскільки це вигідний метод при виготовленні великих накладів.

У окремих випадках журнали можуть бути надруковані за допомогою цифрового друку, але це при необхідності виготовлення невеликих накладів або ж терміновості замовлення. Також є можливість виготовлення елітних журналів - це так звані іміджеві або представницькі каталоги. У таких випадках часто використовується дизайнерський папір або картон. Подібні вироби можуть бути нестандартного формату. Спосіб друку журналів залежить від накладу і термінів виготовлення. Не слід забувати, що виконання дизайну журналів також вимагає немало часу.

Історія стверджує, що перший журнал з'явився в Європі в 17 столітті. На той час журнали, як і газети,  були підбіркою випадкових новин і подій. Матеріали для журналів того часу черпалися в основному з області науки і політики. Інформація, що друкувалася в журналах, торкалася по більшій мірі природних науках, тоді як літературні статті практично не допускалися до друку.

Сучасні журнали безумовно  кардинально відрізняються від перших в історії журналів. Вони мають свою цільову аудиторію і підрозділяються на жіночі, чоловічі, дитячі, підліткові, а також класифікуються по сфері професійної діяльності або по кругу інтересів.  Це журнали по фінансах, банківській справі, промисловості, будівництві, страхуванні, спорті і такі, як журнали про здоров'я, красу, кулінарію, в'язання і так далі. Успіх будь-якого журналу залежить від його зовнішнього вигляду, оригінального дизайну, якості паперу і друку і, звичайно ж, від викладеної в нім інформації.

Від інших друкованих видань журнали відрізняються тим, що виходять з певною періодичністю. Це можуть бути щотижневі, щомісячні, щоквартальні,  а іноді навіть щорічні журнали.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: