Самокопірка

Бланки, що самокопіюються, - це такий вид поліграфічної продукції, який містить як постійну інформацію, так і поля для внесення інформації змінного характеру. Бланки друкуються на спеціальному папері, що самокопіюється, з покриттям мікрокапсули - завдяки чому виходять копії документу без застосування ксерокопіювальної техніки.

Виготовляти бланки, що самокопирующиеся, можна з різних кольорів паперу - як в принципі і рекомендують робити, щоб розрізнити де ''оригінал'', а де копія. Одна сторона такого бланка склеюється спеціальним клеєм внаслідок чого листи такого бланка тримаються єдиним цілим, але при необхідності легко відокремлюються. Використовуються вони при виробництві рахунків або накладних, різного роду бланків і формулярів.

Бланки можуть мати майже будь-який розмір по перевазі замовника, кількість же листів, використовуваних в такому бланку варіюється від двох до п'яти. Такий тип бланків грає ще і роль у формуванні якоря, або іншими словами підвищення запам’ятовуваності компанії серед клієнтів і ділових партнерів.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции