Друк презентацій

Презентації досить ефективний інструмент при проведенні переговорів, та і простому спілкуванні з клієнтами. Найчастіше презентації друкуються на основі матеріалів складених в програмі Power Point - це дозволяє після проведення повноцінної презентації залишити вашим майбутнім клієнтам ще і друкарський її варіант, який також можуть доповнити тематичні каталоги.

Найчастіше друк презентацій в Києві виконують методом цифрового друку, що дозволяє в найкоротші терміни отримати якісну продукцію. Наприклад друк презентацій накладом в 5 штук, займає не більше 15-20 хвилин включаючи брошурування. Як правило друкуються презентації на паперах  середньої щільності 100-150 гр/м2, рідше на щільних паперах, до 300 гр/м2., оформляються прозорою пластиковою обкладинкою і картонною підкладкою, скріплюється все металевою пружиною.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: