Тейбл тенти

Тейбл тенти, вони ж настільні таблички, які можна практично повсюдно зустріти на столиках кафе барів і ресторанів використовуються також під час виставок, конференцій і презентацій, а це означає що вони можуть бути хорошим і ненав'язливим рекламоносієм.

Друкуються ці представники pos-матеріалів на різного роду папері та картоні - залежно від уподобань замовника. Дрібні тиражі друкуються за допомогою цифрової поліграфії, для тиражів ж побільше більш доцільно використовувати офсетний метод друку.

Дуже важливо підібрати масштаб і розмір в яких будуть друкуватися тейбл тенти - від цього залежить їх ефективність: наприклад якщо у вашому кафе маленькі столики - то і тейбл тенти потрібно замовляти в тих розмірах, в яких вони будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр закладу. І ще одна порада - тейбл тенти обов'язково повинні нести на собі ваш логотип та символіку вашої компанії.

Добре підібраний дизайн в поєднанні з вдалим розміром буде дуже привабливо виглядати, паралельно ненав'язливо продаючи ваші послуги майбутнім клієнтам.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции