Візитки Київ

Двосторонні візитки в основному замовляють для досягнення двох цілей: рекламна візитка і багатомовна. 

Для початку розберемо приклад візитки мультимовної – тобто, це візитка на двох мовах. Найчастіше такий тип візитних карток замовляють люди, котрим за родом діяльності досить регулярно доводиться контактувати з іноземними клієнтами та партнерами. У таких випадках одна сторона візитної картки друкується російською або українською мовою, а зворотна англійською або, що буває значно рідше, мовою тієї країни, в яку відправляється ділова людина певними цілями – простіше кажучи, у відрядження . Якщо, наприклад , ви їдете до Німеччини – в такому випадку зворотна сторона візитної картки буде надрукувана німецькою мовою. 

Ще одна мета, під котру друкуються двосторонні візитки ділового класу – участь у виставках або конференціях,  де, як правило, досить багато учасників і відвідувачів з різних країн світу, - в цьому випадку частіше всього зворотна сторона візитки буде видрукувана на інтернаціональній, англійській мові. 

Як правило ділові візитні картки виготовляють у відповідності з усіма канонами та вимогами до ділової поліграфії – така візитка повинна досить солідно виглядати і при лаконічному змісті давати максимум інформації про свого власника. Виготовити візитки можна як на звичайному папері – коли ділова візитка потрібна вам дуже терміново, так і на хорошому дизайнерському картоні, що безсумнівно додасть вам солідності не тільки в очах людей з якими ви контактуєте і обмінюєтеся контакту, але й особисто в очах самого себе. 

Візитки Київ, як говорилося спочатку використовуються також і в рекламних цілях, така візитна карта містить деяку кількість графічної інформації і призначена для того щоб викликати у людини інтерес, а в кращому випадку й підштовхнути його до покупки або іншим активним діям щодо рекламованого об'єкта. 

У рекламних візитках одна сторона несе більш текстове наповнення, а із зворотного боку більше графічних елементів, таких як карта проїзду наприклад , або зображення рекламованого об'єкта в декількох ракурсах

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: