Термобіндер

Термобіндер - це скріплення книжкових аркушів за допомогою склеювання, або іншими словами - клейове безшовне з'єднання. Після того як термобіндер виконав свою основну функцію роблять палітурка книги. У діловій поліграфії термобіндер використовується також для зшивання каталогів, багатосторінкових брошур та інших виготовлення інших видів поліграфічної продукції, котра має багато сторінок.

Термобіндер використовую також і для оформлення дипломних, курсових робіт, докторських і кандидатських дисертацій і т.д. - Якщо перерахувати всі вироби, то список використання цього поліграфічного інструменту буде достатньо великим.

Найбільш часто використовують цей інструмент при друку різного роду журналів і каталогів. Тому термобіндер займає топове місце у періодичній пресі преси та ділової поліграфії будучи практично незамінним у цій сфері. Термобіндер наприклад можна використовувати для друку корпоративних журналів , або невеликих каталогів в косметичних салонах і салонах краси. Як варіант термобіндер можна використовувати і для друку меню для кафе або навіть ресторану.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции