Буклети

Буклети і проспекти друкуються на листах формату А4, рідше (в основному для виставок) використовується формат А3. Друкуються буклети з двох сторін, і в готовому виді є друкарським продуктом сфальцьованим (зігнутий) в одному - двох місцях.

По своєму прямому призначенню вони виконують функцію міні-презентації товарів або послуг, можуть вміщувати в собі графічні елементи, текстову інформацію, а також карту проїзду і інші необхідні інформаційні дрібниці. При цьому буклети використовуються як в презентаційних, так і в рекламних цілях - якщо необхідно в короткі терміни донести детальну інформацію споживачеві.

Невеликими накладами буклети виготовляються за допомогою цифрового друку: розмістивши замовлення уранці - забрати віддруковані буклети можна вже після обіду або, в крайньому випадку, надвечір. Якщо ж необхідно надрукувати буклети великим накладом (від 1000 шт) - буклети вигідніше друкувати офсетним способом, це хоч і займе більше часу (як правило від 2-х днів), але друкуючи буклети за допомогою офсету ви цілком відчуєте фінансову вигоду питання.

Буклет - один з видів друкарської продукції. Буклети чимось схожі з брошурами, але зазвичай мають складнішу конструкцію і дизайн. Буклети - це найчастіше листи формату А4, складені в один або кілька разів. Це по суті ті ж листівки, але що містять детальнішу інформацію. B буклетах інформація розділена на блоки – для  зручності ознайомлення з текстом. Буклети не завжди є носіями реклами, але це і проспекти, путівники, програми  і так далі. Якщо говорити на мові друкарської продукції, то буклети це аркуш паперу, віддрукований з двох сторін з одним або двома фальцами (згинами). Частіше це крейдований папір, щільність якого визначає замовник. Якщо папір, на якому друкуються буклети, має щільність більше 200 г, можна використати наступні послепечатные роботи: Уф-лакування, ламінація, припрессовка, висікання, тиснення. Уф-лакування і припрессовка роблять вироби зносостійкими і привабливими.

Буклети, надруковані на тонкому папері, використовують для адресної розсилки і роздачі на виставках, акціях, презентаціях. У будь-якому разі, буклети відрізняються від інших видів друкарської продукції своєю інформативністю. Структура буклета дозволяє розмістити не лише основну інформацію з корпоративною символікою, але, і наприклад, розмістити карту проїзду. Продуманий і якісний дизайн буклетів допоможе дати відповіді на усі виникаючі питання у потенційних клієнтів. Ще один значний плюс буклетів як рекламоносителей - це невисока вартість при замовленні великого накладу. Звичайно ж, від одного екземпляра так само можна друкувати буклети Київ в даному випадку використовує цифровий друк.

При великих накладах буклети друкуються офсетом. Шелкторафаретная друк практично не використовується для виготовлення рекламних буклетів, оскільки це дорожчий вид друку. При  замовленні буклетів необхідно продумати дизайн, колірне рішення, картинки, фотографії, контакти, а також інформаційний блок. На вартість одного екземпляра впливає загальний наклад, формат, колірність і кількість згинів і терміни виготовлення. Професійні дизайнери нашої компанії допоможуть визначитися з форматів, шрифтом, а також з усіма питаннями, які зможуть виникнути в процесі виготовлення буклетів.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: