Шильди

Об'ємні наклейки широко використовуються в рекламних цілях. Вони можуть бути різноманітної форми і колірного оформлення. Використовуються об'ємні наклейки найчастіше в рекламних або агітаційних цілях.

Є у них ще одна назва - шильди. Шильди в Києві досить популярний ''сувенір'' для проведення різного роду заходів пов'язаних з просуванням чогось або когось. Шильди так само можуть виступати і в ролі елемента декорування як для предметів інтер'єру, так і для самого інтер'єру.

Одним словом наклейки, шильди - цікавий і актуальний pos-матеріал. Шильди можуть використовуватися як міні-подарунок при проведенні акції.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции