Фірмові папки

Фірмові папки - особливий вид рекламно-поліграфічних виробів, який будучи на очах у ваших клієнтів може служити свого роду майданчиком для реклами, а якщо ваші клієнти ще і використовують для ділової документації теки з вашою символікою - у такому разі усі їх успішні справи підсвідомо асоціюються з вами і вашою компанією.

Папки є обов'язковими елементами фірмового стилю, і ви напевно погодитеся - що отримуючи підбірку матеріалів про ваші продукти або послуги клієнт сприйме вас набагато серйозніше, якщо ви усю інформацію надасте йому в папці з логотипом або іншою символікою компанії. 

Найчастіше теки виготовляють у форматі А4, але при необхідності можна замовити і інші розміри теки. Успішні компанії використовують теки як частину корпоративної культури, і створення іміджу, і підтвердження довгострокових планів співпраці.

Як правило, папки виготовляються з картону або дуже щільного паперу, і основним їх завданням є зберігання рекламних і інформаційних матеріалів. Теки різних кольорів допомагають структурувати і сегментувати різного роду інформацію.

Виготовлення папок Київ і друк папк Київ - одні з найпоширеніших запитів в пошукових системах, оскільки фірмові папки в Києві використовують набагато частіше чим в інших регіонах.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

  Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции