Друк на тканині 

Друк на тканині вирішує безліч питань і завдань як в діловій сфері так і в повсякденному житті.  Друк на тканині можна використовувати як у рекламних цілях так і для декорування інтер'єру.

Найбільш популярна сфера в якій використовується друк на тканині - це друк на футболках. Футболки підходять як для використання в рекламних цілях, так і для повсякденного носіння. Замовляючи друк на тканині макет ви можете виготовити як самостійно, так і скориставшись допомогою нашого дизайнера, який створить для вас неповторний макет з дотриманням всіх вимог і дозволів стосуються якості зображення необхідних для друку.

Ще один об'єкт для нанесення зображення на який використовується друк на тканині - кепки і бейсболки. Кепки, крім своєї функції головного убору часто виконують ще й функцію елемента корпоративної культури - оскільки досить часто друк на тканині використовується для нанесення логотипів і інших елементів корпоративної символіки.

В області дизайну друк на тканині використовується для друку на полотні. Часто на полотнах замовляють друк картин відомих художників, т.ч. прикрашаючи офісний або домашній інтер'єр. Продовживши тему офісних інтер'єрів можемо виявити друк на тканині тканинних жалюзей, завдяки чому вийдуть вироби підкреслюють офісний інтер'єр і корпоративний стиль.

Для проведення виставок та залучення на них уваги до стенду друкують рекламні банери, які встановлюють на розтяжках або павуків.

Ще одним об'єктом для цього виду друку є робочий одяг для представників різних будівельних і промислових компаній. На такий одяг наносяться логотипи і іноді контактна інформація цих компаній. Водночас друк на тканині робочих комбінезонів дозволяє передати і елементи корпоративної культури, її символіка додає солідності і важливості як самої компанії так і її робітникам.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: