Терміновий друк Київ

Дуже часто від замовників можна почути фразу "замовлення потрібне на учора". У кожного може виникнути потреба термінового виготовлення замовлення. Це може бути необхідність додрукувати який-небудь великого накладу або ж наприклад, терміновий друк візиток для ділової зустрічі. У таких випадках дійсно терміновий друк незамінний.

Цифровий терміновий друк в Києві – це передусім співвідношення ціна-якість за мінімальний термін. Існує ще офсетний друк і іноді можна почути, що він набагато якісніший за цифровий. Але що стосується термінового друку, то офсетний не може конкурувати з цифровою. По-перше, офсетний друк призначений для великих накладів, а по-друге вона у будь-якому разі займає більше часу на підготовку до друку.

Терміновий друк Київ може мати на увазі також друк на футболках, чашках, ручках і іншій сувенірній продукції. Відмітними перевагами термінового цифрового друку є її терміни, а також можливість виготовлення замовлення в одиничному екземплярі. Усе устаткування для термінового друку, як правило, знаходиться в офісі, що дозволяє іноді за лічені хвилини надати поліграфічні послуги Київ набагато швидше розвивається в цьому сегменті ніж інші міста України.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции