Білети 

Білети (квитки) ми друкуємо для різних заходів і корпоративних подій - вхід на які має лише обмежене число людей. Іноді учасників таких заходів визначають самі організатори - у такому разі доцільніше віддрукувати іменні квитки.

Якість і зовнішній вигляд квитка майже безпосередньо впливає на той настрій, з яким людина відвідає захід.  Адже красивий, яскравий або, може бути солідний дизайн квитка, створить передчуття чогось яскравого, значного і неповторного.

Цей вид поліграфічної продукції виконує в якійсь мірі рекламно-інформаційну функцію - презентуючи подію або захід, який пропонується до відвідування. По суті, йому доводиться виконувати роль такого собі представника вашої організації того, що підтверджує запрошення персони на захід, що проводиться.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции