Дизайн поліграфії

Дизайн поліграфії - це створення та оформлення поліграфічної та рекламної продукції. Важливо що б оформлення рекламних матеріалів здійснювалося в індивідуальному стилі з метою запам'ятовування споживачем протягом тривалого часу.

Дизайн поліграфії виконує завдання розробки матеріалів під друковану продукцію. Основні сфери, які охоплює дизайн поліграфії - виготовлення друкованих засобів для масової реклами, а також ділова документація, багатосторінкова друкована продукція і випуск періодичних видань.

Поліграфічний дизайн для преси в основному стосується розробки макетів для рекламних блоків, так само дизайнери розробляють рішення для оформлення та видання різного роду газет і журналів, які виходять масовими тиражами. Відносно ж самої рекламної сфери дизайнери розробляють макети для сіті-лайтів, рекламних тролів і бігбордів.

Дизайн поліграфії формує стиль такої частини друкованої рекламно продукції як листівки та буклети - саме ці друковані засоби реклами призначені для масового інформування. Як правило листівки роздаються масовими тиражами в певному радіусі від об'єкта який рекламують, і призначені насамперед для порушення інтересу до первісного дії, такому наприклад як відвідування торгової точки і пр.; буклети ж у такому разі доповнюють листівку надаючи трохи більш детальну інформацію.

Основними категоріями многостраничной продукції в процесі виготовлення якої дизайн поліграфії обов'язковий до застосування є різного роду довідники та інформаційні брошури, а також друк книг. Друк цих видів продукції стартує тільки після того як їх оформляє і компонує дизайнер-верстальник .

Дизайн поліграфії використовують і при випуску періодичних і корпоративних видань, таких як газети, журнали і різні корпоративні видання. Основна функція, яку дизайн поліграфії виконує в цьому випадку - це зовнішнє оформлення, верстка і при необхідності ненав'язлива розстановка акцентів на елементах цікавлять замовника.

Наша компанія пропонує послуги з дизайну поліграфії, верстці, предпечатной підготовці поліграфічної продукції будь-якого рівня сожності .

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: