Цінники

Основна інформація, яку несуть на собі цінники - це звичайно ж ціна товару. Винайшов цінники Френк Вулворт - сором'язливий клерк, якого трясло від страху, коли хтось із клієнтів звертався до нього з питанням про вартість того чи іншого товару. І ось одного разу власник магазину, в якому працював Вулворт вирішив зробити для невдалого продавця стрес-тест - він залишив Френка одного в магазині.

Френк від страху бути за старшого забезпечив кожен товар цифрою - так і вийшли перші цінники, а сам зайняв місце за прилавком. Реакція покупців була дуже позитивною - адже цінники зняли безліч питань. Цінники допомогли йому прийняти рішення про початок власного бізнесу.

Цінники паралельно з цим вирішили і одне з питань продажів, яким тепер користуються торгові точки всього світу - цінники повинні бути завжди в центрі уваги клієнта. Таким чином, цінники допомогли Вулворта створити багатомільйонну торгову імперію - магазини все по п'ять центів ... справа почате Френком ще в 19 столітті живе досі ... в 1996 році мережа налічувала майже 9000 магазинів по всьому світу.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции