Оперативна поліграфія 

Оперативна поліграфія з'явилася відносно нещодавно. Широке поширення вона отримала в Сполучених штатах в 60-і роки. Пізніше оперативна поліграфія отримала широке поширення по всьому світу. За останні тридцять років оперативна поліграфія нестримно розвивалася і росла завдяки появі нових технологій і устаткування. Відмітною особливістю оперативної поліграфії Києва є те, що будь-яке замовлення можна виготовити в одному екземплярі.

Зразковий перелік того, що сьогодні можна надрукувати за допомогою оперативної поліграфії: візитки, листівки, блокноти, календарики, плакати, теки, конверти, нанесення зображення на футболки, чашки, ручки, а також широкоформатний друк. Замовник може прийти тільки з однією ідеєю, а піти вже з готовим замовленням. Оперативна поліграфія в Києві має на увазі наявність устаткування безпосередньо в офісі, що і дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни. Оперативний цифровий друк не вимагає особливої підготовки до друку.

Значним мінусом цифрового друку є те, що папір має бути певної щільності: не менше 80 гр. і не більше 300 гр., оскільки інакше може зламатися друкарська машина. Також, якщо порівнювати цифровий друк з офсетним, то перша виходить значно дорожче. Але якщо терміни підтискають, то нічого не поробиш. Сьогодні багато друкарень позиціонують себе як компанії, що надають послуги з оперативної поліграфії. Оперативна поліграфія може бути надрукована за допомогою офсету, головна умова це терміни виготовлення.

Замовлення в оперативній поліграфії повинне виготовлятися не більше двох днів. Сучасне устаткування дозволяє виконувати великі наклади за допомогою офсетного друку в найкоротші терміни. Оперативна поліграфія включає такі процеси як широкоформатний друк, ризографія, ламінація. Широкоформатна оперативна поліграфія – це друк плакатів великих розмірів. Створення оригінального дизайну вимагає певного часу, тому наявність макету значно прискорює процес виготовлення будь-якого накладу.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции