Друк календарів

Усю календарну різноманітність умовно можна розділити на декілька груп: квартальні, настінні і настільні календарі.

Календарі на квартал відрізняються тим, що містять в собі декілька блоків, таким чином, дозволяючи бачити відразу три місяці: що пройшов, поточний і наступний. Такий вид календарів надає можливість планування на 2-3 місяці вперед, показуючи при цьому дати на увесь квартал.

Календарі, які вішають на стіну, частіше друкуються всього у форматі А3, А2 - переважно лист такого календаря є великим зображенням поряд з яким розташовується календарна сітка на поточний місяць і можливо зменшена сітка того, що пройшов і наступного місяців.

Ще одним різновидом календарів є настільні: такі календарі зазвичай називають "Будиночок" - вони мають каркас у вигляді будиночка. "Будиночки" друкують двох видів: перекидний (картонна основа, обкладинка і 6 або 12 листів з календарною сіткою для кожного місяця) і у формі пірамідки (сітка календаря друкується прямо на картонній основі).

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: