Кубарики

Кубарики – це стопки листів для запису як правило невеликого формату. Кубарики можуть бути як склеєними з одного боку щоб не розсипатися, так робитися без склеювання – у такому разі для них існують спеціальні пластикові форми в які вони як правило складаються щоб не розгубитися по усьому офісу.

Кубарики дуже популярні для різних заміток і базуються в дуже багатьох офісах. Красиво оформлені по частині дизайну кубарики будуть також хорошим сувеніром, який можна подарувати як клієнтам, так і діловим партнерам.

Краще всього замовляючи розробку макету - розміщувати внизу логотип і контактну інформацію, т.ч. кубарики будуть хорошими і компактним рекламоносієм. В принципі за допомогою висікання можна виготовити і кубарики нестандартної форми, оскільки зовсім не обов'язково вона має бути квадратною.

Якщо вашій компанії періодично проводяться мозкові штурми - кубарики якраз той інструмент, який незамінний на таких заходах.

Невеликі за розміром - кубарики ідеально підходять для заміток і конспектування різних ідей, які приходять в голову під час таких заходів.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам по тел.:  044 288-26-15 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции