Рекламні магніти 

Рекламні магніти як інструмент непрямого просування товарів і послуг стрімко набирають популярність, адже купивши товар, який сподобався одного разу і отримавши в подарунок рекламні магніти, ваш клієнт знову і знову буде подумки повертатися до ваших послуг або продуктів, які ваша компанія пропонує на ринку.

Такі магніти можуть бути різноманітних форм і кольорів, плоскими і рельєфними - все залежить від матеріалу виготовлення.

Хорошим інструментом для реклами і непрямих продажів можуть бути рекламні магніти з відривними листочками. Матеріали, з яких виготовляють рекламні магніти, досить різноманітні: скло, пластик, дерево, кераміка тощо.

Оригінальний твір магнітного мистецтва - магнітна рамка на холодильник, під якою клієнт може розмістити будь-яке зображення або фотографію, а магніт в свою чергу буде свого роду оформленням та ... рекламоносієм одночасно.

За типами рекламні магніти можна так само розділити на кілька груп.

Магнітні візитки - найпоширеніший вид магнітів; магніт з блоком для записів - про нього ми вже згадували в цій статті; магніт - календар – на протязі року буде супроводжувати вашого клієнта зустрічаючи його щоранку на дверях холодильника, про магніти - фоторамки ми так само згадували трохи вище, ну і наостанок скажемо про такий різновид як магніт - пазл – котрий складається з декількох частин, які потрібно зібрати воєдино для отримання цілісного зображення.

З іншого боку, деякі холодильники вже давно назбирали на своїх дверях достатню кількість магнітів - і тут виникає питання: навіщо туди ще один, тим більше рекламний. Відповіддю на таке питання буде користь магніту, іншими словами рекламні магніти повинні приносити ще яку-небудь користь. Це можуть бути магніти - відкривачки або магніт - блокнот з відривними листами, так само магніти можна виготовити у вигляді пазла і помістити на нього календар на поточний рік наприклад. Звичайно, маленький ньюанс - якої б форми і якого б виду були рекламні магніти - вони обов'язково повинні нести на собі логотип та символіку вашої компанії або продукту.

Якщо ж ви хочете щоб рекламні магніти довгий час жили на холодильнику клієнтів - замовте магніти нестандартної форми - вони зацікавлять як пересічних громадян, так і колекціонерів магнітів, акуратно розмістивши на них наприклад логотип, сайт або телефон компанії.

Хорошим подарунком для партнерів по бізнесу будуть рекламні магніти, за допомогою яких можна кріпити інформацію на фліп-чарті, що особливо корисно у використанні при проведенні різного роду нарад.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции