Виготовити візитки

Виготовити візитки буває терміново потрібно, і навіть якщо ви маєте навички роботи з графічними редакторами, але в ситуації, коли це потрібно зробити терміново, а у вас безліч поточних справ – розумніше  замовити візитки разом з печаткою в хорошій друкарні. 

"Сальвадор Груп" працює на ринку рекламно -поліграфічних послуг досить давно – на сьогодні це вже другий десяток років, ми маємо солідний досвід виконання замовлень різної терміновості і складності, крім того чітко налагоджені контакти з постачальниками витратних матеріалів, такими як наприклад дизайнерські папери і картони дозволяють дуже швидко виконувати навіть найскладніші замовлення, які можна порівняти з перевагами гурманів поліграфічної справи. 

Найшвидше виготовити візитки можна у випадку, коли у васуже є готовий макет майбутньої візитки – наша   цифрова оперативна поліграфія реалізує ваш замовлення протягом буквально п'ятнадцяти - двадцяти хвилин з моменту надходження замовлення. 

Сама по собі візитка представляє картонний прямокутник розмірами дев'ять на п'ять сантиметрів, який містить в собі текстово- графічну інформацію про особу свого власника, його сфери діяльності та компетенції, а також контактні дані. Є друга категорія візиток - корпоративні або ж рекламні візитки: такі поліграфічні вироби несуть у собі трохи іншу смислове навантаження, а саме - представляють не конкретної людини, а компанію або конкретну пропозицію. Змістом таких візиток є контактні дані компанії або ж ключові переваги рекламованого продукту і послуги. 

Якщо вам потрібний великий тираж візиток і в запасі є кілька днів – у такій ситуації логічніше всього виготовити візитки за допомогою офсетного друку, це і вигідно, в тому числі з фінансового боку. Візитні картки виготовлені за допомогою офсетного друку будуть відчутно дешевше ніж цифрові, але в даному порівнянні офсет програє цифрі за рахунок швидкості друку. 

Вибираючи між офсетним і цифровим друком – важливо визначити для себе декілька питань: як терміново вам потрібен замовлення, чи грає вартість замовлення відчутну роль і на якому папері ви хочете отримати своє замовлення.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: