Верстка поліграфії

Верстка поліграфії - це процес, за допомогою якого формуються окремі сторінки видань допомогою компонування текстових елементів і графіки - іншими словами, це і є та сама підготовка до виведення матеріалу в друк.

При друку таких багато сторінкових виробів як брошури, журнали, каталоги - верстка поліграфії може займати як мінімум 60 % часу на їх виготовлення, адже це завдання виконується посторінково ...

Результатом роботи дизайнерів - верстальників є просування в маси важливої інформації про продукт або послугу з паралельним вирішенням деяких маркетингових завдань.

З нашого боку верстка поліграфії - це ваш плюс перед конкурентами, адже професійно зверстані буклети, календарі, брошури та інша поліграфічна продукція не тільки приваблює клієнтів, але і в дуже зручній формі підносить інформацію про вашу компанію, а також пропонованих вами продуктах або послугах. Таким чином, верстка поліграфії може стати ще одним інструментом по завоюванню ринкових позицій і нових клієнтів. Дійсно якісна верстка поліграфії в поєднанні з професійним дизайном дуже добре привертає увагу ваших майбутніх клієнтів.

Верстка поліграфії в нашому виконанні - це насамперед підтвердження ваших переваг перед іншими. Іміджева верстка поліграфії допомагає продемонструвати продукт в найбільш вигідному світлі, в той же час дотримуючись фірмового стилю компанії-замовника з боку дизайнера.

Інформаційна продукція, як правило, містить значний обсяг інформації і професійна верстка поліграфії - саме той інструмент, який зробить текст легким до сприйняття і запам'ятовування, розставивши акценти на найбільш важливих з точки зору замовника елементах чи розділах, сфокусувавши таким чином увагу майбутнього клієнта.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции