Пластикові картки 

Пластикові картки за останні кілька років стали цілком звичним атрибутом для жителів містечок, міст і мегаполісів. Картки використовуються різними установами і виконують різні функції.

Перший асоціації, які виникають в уяві при словах пластикові картки - кредитні або дебетові картки комерційних банків. Але крім банківських є ще й інші функції, що їх картами.

Часто пластикові картки використовуються як інструмент у дисконтно-накопичувальних програмах лояльності, які розробляють маркетологи торгових мереж, автозаправок, клубів і ресторанів. Використання карт в різних маркетингових заходах дозволяють як залучити нових клієнтів, так і підвищити рівень лояльності тієї їх частини, яка хоча б одного разу скористалася вашими послугами або придбала реалізовані вами товари.

Також набирає популярності використання пластикових в якості різного роду посвідчень особи, пропусків у бізнес центри або інші організації закритого типу.

 Чіпи та магнітні стрічки використовуються для внесення на них різного роду даних та інформації, яка передбачена емітентом карти.

На сьогоднішній день пластикові картки в Києві стали невід'ємною частиною нашого життя. Люди користуються ними не дивлячись на вік або соціальний статус. Їх практичність змогли оцінити студенти, робітники підприємств, керівники та пенсіонери. Пластикові картки можуть служити для абсолютно різних цілей, це і дисконтні карти, посвідчення особи, кредитні картки і т.д. До пластиковими картками відносяться також і візитки. Використання пластикових карток збільшується з кожним днем. Вони мають певні стандарти - свій розмір і свою товщину. Але ці параметри можна змінювати за бажанням клієнта. Пластикові картки можуть виготовлятися кількома способами, а саме:

  • Цифровий друк
  • Офсетний  друк
  • Термосублімація

У двох перших варіантах друк наноситься на папір, після чого виріб ламінується. Для термосублімаційних використовуються пластикові заготовки. Цифровий друк і термосублимация підходять для невеликої кількості виробів, тоді як офсетний друк передбачає великі тиражі.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции