Cувенірна продукція

У перекладі з французької мови слово “сувенір” означає пам'ять або спогад. У світі реклами та поліграфії сувенірна продукція - певні предмети з елементами корпоративної символіки. Кілька років тому рекламну сувенірну продукцію могли собі дозволити тільки дуже великі компанії. За останні роки ринок друкованої продукції значно розвивався і ріс, тому сьогодні сувенірна продукція Києва може бути доступна кожному клієнту . Найчастіше такі сувеніри замовляють напередодні великих свят, таких як Новий рік і 8 березня.

Дуже важливо щоб презенти, які ви будете вручати клієнтам або замовникам, могли приносити практичну користь. До сувенірної продукції відносяться: ручки, запальнички, чашки, кепки, футболки, щоденники, прапорці. Визначеною і чіткою культури дарування сувенірів в нашій країні не існує. Український ринок у цій сфері значно відрізняється від європейського. Це обумовлюється насамперед менталітетом різних країн. Замовити сувенірну продукцію в Києві сьогодні можна як в одному примірнику, так і великим тиражем.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.
Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции