ПЛАНІНГ

Планінги – це вже невід'ємна частина життя ділового офісу, практичний інструмент для організації свого часу, планування зустрічей і нарад, підготовки до виставок і конференцій. Оперативність і ефективність роботи бізнесменів і підприємців багато в чому залежить від продуктивності використання часу, і саме тому планінги є незмінним атрибутом успішних ділових людей. 

Планінги – це настільний аксесуар складається в середньому з шістдесяти листів. Найбільш практичними будуть щотижневі планинги що дозволяють в цілісному виді представляти увесь свій діловий тиждень. Планінги розбиваються потижневий – кожен лист є окремим тижнем, який у свою чергу розбитий на дні. Також планінги мають шкалу для записів, яка базується на почасовій лінійці планінга. 

Друкуються планінги з одного боку в основному на папері формату А2 або А3, листи планинга як правило склеюються по одному краю, який формально є основою планінга. Цей ефективний органайзер вигідно підкреслить ваш імідж і індивідуальність завдяки хорошому якісному друку і добре підібраній обкладинці. 

Обкладинки для планингов виготовляють з хорошої якості шкіри або якісного текстилю. Залежно від смаків і переваг замовника обкладинки на планінги можуть бути задекоровані за допомогою вишивки. Оскільки це настільний аксесуар - під нього можна ще використати спеціальну підставку - т.ч. планінг знаходитиметься під кутом до столу, що зробить його використання зручнішим. 

Якщо ж планінги несе в собі ще і рекламну функцію – тоді між сторінками можуть використовуватися ще і рекламні вставки. 

Планінг може виконувати роль як частини корпоративної культури так і носієм статусности його володаря. У повсякденній життєдіяльності планінги допомагають ефективніше організувати як власний робочий час так і час своїх підлеглих.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции