Ручки з логотипом. Друк на ручках

Ручки є одними з найбільш часто використовуваних предметів у житті кожної людини - адже практично щодня нам доводиться робити якісь записи , як важливі так і не дуже. Крім свого прямого призначення ручки можуть служити також і елементом маркетингу та роботи з клієнтом - оригінальна ручка буде хорошим сувеніром.

Ручки з символікою або логотипом вашої компанії стануть хорошим рекламним носієм і інструментом непрямих продажів - адже інформація про вашу компанію буде видно не тільки клієнтам, але й тим, з ким вони щодня спілкуються як по роботі, так і в поза робочий час.

Ручки з логотипом компанії - це ще й частина корпоративної культури, інструмент підвищення лояльності персоналу. Хорошим промо- сувеніром для використання на виставках, конференціях або проведенні рекламних акцій будуть ручки з логотипом та символікою компанії.

Якщо ж врахувати ще й той факт, що в красивій ручці людина віддасть перевагу поміняти стрижень, ніж купити нову ручку - ручки будуть виконувати роль торгового представника вашої компанії в будинку клієнта.

Приємний презент і в той же час оригінальна реклама вашої компанії це ручки з логотипом. Як правило, для нанесення логотипу використовується тамподрук. В основному такі ручки активно використовують під час проведення виставок та презентацій як доповнення до роздатковим матеріалом.

Презентуючи ручки з логотипом своїм майбутнім клієнтам - ви тим самим підвищуєте впізнаваність свого бренду, формуєте сприятливий імідж і обставини лояльності до вашої компанії, а можливо і до окремо взятих брендам, в залежності від того який саме логотип буде розміщений на ручці.

Хороші ручки престижних серій найкраще підійдуть як бізнес- сувеніра партнерам і ключовим клієнтам вашої компанії.

Пластикові ручки з логотипом замовляють в основному для рекламних та промоцелей, які в свою чергу мають на увазі масове поширення цих канцтоварів серед своїх реальних і потенційних клієнтів.

Така ручка, особливо, якщо у неї презентабельний зовнішній вигляд буде дуже довго служити як вашим клієнтам у ролі ділового сувеніра або просто канцелярської приналежності - так і вам як довгострокової реклами.

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции