Наліпки. Стікери

Вважається, що звичайна поштова марка і є першим, так званої наклейкою.  Людина, яка винайшла так звану клейку основу, на той час і поняття не мав, що з нею робити. Пізніше, колега цієї людини, побачивши клей, запропонував наносити його на паперові смужки, що дало можливість закріплювати їх практично на будь-які поверхні, такі як пластик, дерево, скло, метал. З появою у продажу принтерів у минулому столітті, значно зросло виробництво наклейок.

На сьогоднішній день друк наклейок широко використовуються в різних галузях: навчальні заклади, бібліотеки, офіси, банки. Особливо широко використовуються наклейки в галузі торгівлі: штрих-коди, цінники, найменування товарів - все це друкується на самоклеючомуся папері. А вже про те, як сильно наклейки подобаються дітям будь-якого віку, навіть говорити не доводиться.

Вибір матеріалу, на якому будуть виготовлятися наклейки, залежить від того, куди саме вони будуть наклеюватися і в яких умовах потім зберігатися. Якщо це тепле і захищене від вологи місце, то для цього цілком підійде самоклеюча папір. В іншому випадку необхідно використовувати плівку. Наклейки можуть приклеюватися до будь-яких поверхонь, будь це пластик, метал, дерево або скло. Не варто тільки забувати, що безпосередньо перед наклеюванням поверхню слід знежирити. Наклейки можуть бути різних розмірів і мати різну форму - тут уже все залежить від вашої фантазії.

Розмір наклейки може бути від 1см до величезного плаката! Невеликі наклейки можуть служити для маркування товару або служити ярликами або цінниками. До подібних наклейкам пред'являються специфічні вимоги. Наклейки такого розміру також часто служать як марки на конверти або ж на різні офісні приналежності, такі як блокноти, щоденники і т.д. Великі наклейки, які приклеюються на машину, виготовляються тільки на плівці. Існує також такий вид , як декоративні наклейки. Вони створені для того, щоб якось підкреслити вашу індивідуальність. Такі наклейки можуть приклеюватися на ноутбук, скейтборд , меблі, вітрину і т.д. Декоративні наклейки можуть виготовлятися від одного екземпляра і служать зазвичай не менше п'яти років.

Великі, яскраві стікери дуже часто використовують для оформлення вітрин, торговельних площ, вивісок. Сьогоднішні технології дозволяють здійснити друк наклейок практично будь-яких розмірів і будь-яких кольорів. Також існують матеріали, стійкі до погодних умов, що дозволяє вашій рекламі працювати 24 години на добу при будь-якій погоді.

Метод нанесення друку на самоклеючийся папір або плівку, залежить насамперед від тиражу. Якщо це невелика кількість, то швидше за все вам запропонують цифровий друк. Цифровий друк дає можливість виготовляти наклейки від одного екземпляра. Для великих тиражів існує офсетний друк. Друк наклейок шовкотрафаретом більше підходить для іміджевих наклейок. Така друк наклейок відповідно і коштує дорожче. Після нанесення друку наклейки ріжуться. Найчастіше це плотерна порізка. Така порізка дозволяє виготовити наклейки будь-якої форми .

Дуже часто друк наклейок використовується в автомобільній сфері. Вінілові наклейки найчастіше приклеюють на скла. У кожному разі, друк наклейок зарекомендував себе як ефективний носій рекламної інформації.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции