Вартість друку
Технологія цифрового друку
Цифровий друк - на сьогоднішній день це вже багатомільйонний ринок який з кожним роком зростає і розвивається , додаючи до своїх лав все більше нових гравців. Сучасний бізнес, в період кризи і потрясінь , стає ще більш вимогливий до впізнаваності й популярності , основу для якої як і раніше становить реклама. А величезну частку реклами, в свою чергу, становить поліграфія. Криза, який також не пощадив і поліграфічну галузь, цей сегмент після короткого замішання, знову почав показувати не погані результати. Потроху виходячи на колишні обороти, друкарні намагаються запропонувати своїм клієнтам нові продукти та рішення, змушуючи їх , в умовах високої конкуренції, шукати способи їх виробництва, все частіше використовую технології цифрового друку.
Цей напрямок поліграфії дуже швидко знайшло своїх клієнтів. Цифрова поліграфія з її оперативністю, де необхідна висока швидкість друку притому з коротким циклом підготовки до друку, а часом і зовсім неї. Раніше основними споживачами, яких цікавила цифровий друк, були представники не великого бізнесу і приватні особи, яким були потрібні певні поліграфічні послуги, 2008 рік, в період загальної економії, змусив і великий бізнес звернути свої погляди на цифрову поліграфію, адже урізавши свої витрати, скасувавши практику друкувати « про запас», все частіше вдається до послуг цифрового друку.
Так що ж таке цифровий друк?
Цифровий друк - це спосіб переміщення зображення і тексту безпосередньо з комп'ютера на папір чи інший матеріал, минаючи ряд проміжних процесів, без яких, наприклад офсетний або шовкотрафаретний друк обійтися не можуть, адже шлях між електронним зображенням і папером у них проходить через фото - та друковані форми. Це одна з основних особливостей, якої відрізняється цифровий друк. Звідси з'являється і ряд переваг, якими, як правило не володіють інші способи друку, наприклад такі як, офсетний. Найголовніше з яких, можливість друку від одного друкованого аркуша або змінної інформації, наприклад друку каталогу в одиничному екземплярі, при цьому не роблячи його вартість рівній ціні золота, а витрачений часом не буде порівнянно поїздкою на велосипеді з Криму до Києва. І якщо ми продовжимо порівнювати кажучи про офсетного друку, то так оперативно міняти друкований елемент, офсет не зможе в принципі, тому як для офсетного друку необхідний відносно не короткий період додрукарської підготовки.
Якщо ми виділимо головні переваги цифрового друку, то основними з них, безперечно, є наступні:
- Відсутність тривалого процесу додрукарської підготовки і як результат - друк стає більш оперативною;
- Перш ніж надрукувати замовлення, Ви маєте можливість побачити як виглядатиме Ваше замовлення, роздрукувавши пробний лист, чого офсетний друк зробити не в змозі
- Істотна економія при виконанні друку малих тиражів, що просто неможливо здійснити за допомогою офсету;
- Персоніфікація, тобто, немає обмежень, на можливість вносити зміни в елементи друку, дозволяючи хоч в кожної копії робити потрібні зміни. Що дозволяє виконати друк стандартних елементів з невеликими змінами, наприклад, таких як друк номера на фірмових бланках. Ваша продукція і реклама стає більш ефективного та адресного.
- Друк майже на будь-яких матеріалах, якщо необхідно друк на папері, плівці, тканини або пластику. І цей список з кожним роком розширюється;
- Здатність додруковувати у порожні області або поверх раніше надрукованого накладу;
- Гарантія термінів виконання замовлення.
Для повної об'єктивності необхідно так само сказати і про деякі обмеження цифрового друку. Головне з них - при великих тиражах відсутність економії т.я. ціна одного примірника змінюється не так значно як у офсетного друку. Але якщо враховувати той факт, що в основному замовники цифрового друку, є компанії та фізичні особи, які не мають потреби у величезних тиражах, то цей недолік не є основоположним і актуальним. Варто так само згадати і про не "особливої любові" цифрового друку до різного роду плашкам (суцільний однотонної заливки яким або кольором), особливо це актуально при друку великих тиражів з високою щільністю колірної "заливки", а так само деколи цифра не дуже чутлива до градієнтним зображенням ( до плавним переходам кольору) , але виробники цифрового обладнання з кожним роком удосконалюються , випускаючи на ринок все більш сучасні друкарські машини і скоріше за все ці проблеми незабаром підуть у минуле .
Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: