Диспенсери

Диспенсери служать для видачі будь-чого в певних дозах і кількостях. Якщо ж говорити про те яке місце диспенсери займають в поліграфічній сфері - то це всім нам знайомі підставки під флаєри та буклети, які виготовляються як з картону так і з пластику.

Представляють диспенсери сім'ю pos-матеріалів, виконуючи по своєму призначенню інформаційно-рекламні послуги. Складається такий виріб з панелі, яка в основному несе на собі основне рекламну ідею і кишені, в якому розташовуються рекламні матеріали, такі як флаєра, буклети або візитки.

Диспенсери так само можна використовувати і під реалізацію торгових функцій - в диспенсери можна розмістити дрібногабаритні товари ... батарейки наприклад.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: