Вибіркове лакування

Вибіркове лакування УФ - лаком дозволяє солідно оформити друковану продукцію. При нанесенні уф - лак утворює своєрідну захисну плівку, яка захищає лакований елемент від впливу зовнішніх факторів.

Поліграфічна продукція, щодо елементів якої застосовувалася вибіркове лакування УФ – лаком, має деякі ефекти, що утворюються внаслідок контрасту між обробленими і не оброблюваними елементами дизайну.

Такий тип лакування використовується у випадках коли, наприклад, необхідна ламінація, але не всього виробу, а тільки деяких його елементів.

Цей тип лакування дозволяє надати виробу і деякі візуальні ефекти: завдяки використанню матових і глянсових лаків, але є ще й такі лаки, які надають друкованим виробам спеціальні ефекти - дощ, краплі, сніжинки, пелюстки, ефекти піску або паморозі.

Таким чином задіявши даний тип лакування ви отримуєте широкий спектр оригінальної презентаційної продукції, яку просто приємно навіть в руках потримати, крім того такий тип поліграфії зберігається у клієнтів набагато довше часом виконуючи функції такого собі напів-сувенір.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции