Двосторонні візитки

Двосторонні візитки можуть стати відмінним рішенням для місцевого бізнесу , наприклад "Магазин біля дому", така візитка матиме рекламну націленість, можливо так само використання цього типу візитки в рекламних цілях. З одного боку такої картки можуть бути контакти вашого бізнесу , а із зворотного боку ключові пропозиції , якими можуть скористатися ваші майбутні і реальні клієнти і споживачі. 

Такий тип візитних карток так само може бути затребуваний людьми творчих професій: дизайнерами, хенд- мейдерами та іншими представниками креативних занять. Творчі люди дуже часто замовляють не тільки двосторонні візитки, але і візитні картки на дорогих дизайнерських картонах і паперах, що надає нестандартності і солідності, а значить трохи збільшує можливості продати себе замовнику, або якщо точніше продати свої послуги і таланти. 

Рекламні візитки так само в більшості випадків друкуються з обох сторін і призначені для масового поширення. Такі візитні картки постійно вручають своїм пасажирам водії таксі з тією метою, щоб клієнт не забув повернутися у разі потреби. Так само такий тип візитних карток використовує і мікробізнес такий як наприклад перукарні, квіткові і продуктові магазини, різного роду сервісні служби, хімчистки ... 

Двосторонні візитки, ніж зручні - так тим, що мають ширшу функціональність, адже зазвичай на картці розміщується досить лаконічна інформація - візитка не повинна бути перевантажена текстом та іншою інформацією, а візитна карта з двох сторін має з одного боку контакти і ключову інформацію, а на звороті можна розмістити трохи більш детальну інформацію про вигоди пропозицій або графічні елементи з текстовим супроводом. Найчастіше графіка, що розміщується на двосторонніх візитках зводиться до двох основних моментів, таким як: схема проїзду (дуже частий гість із зворотного боку візитки) або зображення ключового пропозиції навколо якого можна побудувати рекламну кампанію.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: