Наліпки. Стікери Київ

Говорячи стікери і наклейки увазі майже одне і те ж, але ... але все ж стікери і наклейки трохи відрізняються один від одного і виконують різні функції.

Наклейки - це друкарський продукт який з одного боку несе на собі зображення, а із зворотного має клейку поверхню. Використовуються наклейки як у сфері дизайну та декору, так і в області реклами, різного роду соціальних проектів та інше . Стікери виконують дещо іншу функцію - їх можна здебільшого віднести до ділової поліграфії, так як в офісного життя стікери використовуються в основному для нотаток, маркування чогось і т.д. Крім зовнішніх відмінностей стікери і наклейки відрізняються ще й типом клейкої речовини, яке наноситься на їх поверхню: стікери клеяться какправіло ненадовго і після того як їх зняли - на поверхні не залишається слідів, наклейки ж навпаки призначені для того щоб їх клеїли надовго і всерйоз, тому наклейки мають більш клейка покриття і зняти їх не залишивши слідів вельми проблематично.

Стікери були винайдені американцями Сильвером Спенсером і Артуром Фраєм - Спенсер винайшов клейку речовину, яка не залишає слідів, а Фрай в свою чергу придумав наносити його на аркуші паперу і т.ч. новий винахід почало набирати популярність спочатку на території США , а потім вже поширилося і по всьому світу.

Сьогодні ринок пропонує різноманітні стікери і наклейки - вони відрізняються за формою, кольором і розміром. Наклейки - відрізняються ще й за типом наклейки - ярлики, етикетки, аплікації та голограми.

Наклейки і стікери займають своє місце в житті кожної людини - від школяра до бізнесмена. Друкуються наклейки і стікери точно такими ж способами як і інша поліграфічна продукція - за допомогою цифрового та офсетного друку.

Стікери і наклейки масово використовуються під час передвиборних кампаній, наприклад наклейки навіть після закінчення передвиборної кампанії ще довгий час нагадують про політичні баталії, партії та кандидатів. Ще одна соціальна сфера в якій активно використовуються стікери і наклейки - спорт і спортивні фанати - відвідуючи виїзні матчі улюбленої команди вони використовують стікери і наклейки для маркування свого перебування в іншому місті, що робить стікери популярним інструментом маркетингу в сфері спорту.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции