Друк на футболках в Києві 

Друк на футболках в Києві ... і в інших мегаполісах - це можливість виділитися на тлі інших, уявити себе окремим брендом ... так-так кожен з нас - це бренд, питання лише в тому - на скільки ефективно, і яким способом ми себе просуваємо.

У більшості ж випадків друк на футболках в Києві та інших регіонах замовляють для проведення різноманітних рекламних акцій, презентацій, як одяг для промоутерів при роботі на виставках і т.д.; другий популярним напрямком під яке замовляють друк на футболках - це різні корпоративні замовлення.

Футболка з логотипом компанії - гарний сувенір для її співробітників, який крім презентаційної функції виконує роль інструменту підвищувального лояльність персоналу. Красива, художньо оформлена символіка компанії на футболці - ось предмет гордості співробітника, адже щоб одягнути таку футболку - треба бути співробітником Компанії, а це доступно не кожному.

Футболки - найдемократичніший, популярний і масовий одяг. Футболки з логотипом будуть постійно нагадувати про ваш бренд оточенню футболконосія, а адже футболки з логотипом можуть носити абсолютно різні категорії людей: хлопчики і дівчатка, чоловіки і жінки, студенти і топ- менеджери, пенсіонери і депутати - замовляючи друк футболки з логотипом з подальшим поширенням її в рекламних цілях ви забезпечите себе ненав'язливою рекламою в середовищі ваших цільових споживачів.

Друкують логотипи різними способами:

Шелкотрафарет - цей спосіб полягає в продавлюванні через трафарет текстильної фарби, нанесений логотип потім закріплюється на тканини за допомогою високих температур. Це найбільш затребуваний метод друку, шовкотрафарет використовується для друку великих тиражів футболок.

При друку сублімації видрукуваний логотип переноситься на тканину за допомогою преса. Друк сублімації краща для виготовлення футболок в одиничних екземплярах.

Метод термопереносу - це висікання логотипу на спецпленке і подальший її перенесення на тканину за допомогою преса. Термоперенос також часто використовується для друку на футболках малими тиражами.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: