Друк на конвертах

Фірмові конверти, бланки і візитки відносяться до офісно-представницької продукції. Не дивлячись на те що технічний прогрес все ж бере своє і для листування використовується в основному електронна пошта, конверти твердо тримають своє місце в ніші представницької кореспонденції. Друк може здійснюватися як на стандартних типах паперу, так і на дизайнерських картонах з тисненням. Вартість виготовлення конвертів залежить від накладу, способу друку і матеріалу.

За типом заклеювання клапанів конверти умовно можна розділити на три групи:

  • МК - клапан конверта оброблений спеціальним клеєм, який необхідно зволожити перед заклеюванням;
  • СК - клапан самоклеючийся, коли на клапанах нанесений клей, який склеює їх між собою;
  • СКЛ - клапан з силіконовою смугою - в цьому випадку щоб склеїти конверт треба просто зняти захисну смугу і склеїти клапани.

При друці конвертів на них можна розміщувати логотип і іншу представницьку інформацію. Та ж можна експериментувати з дизайном і формою конвертів - все залежно від цілей, які вони виконуватимуть.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: