Прапори

Прапори допомагають ідентифікувати компанію і місце де вона знаходиться. Корпоративні прапори - це ще й елемент престижу, значущості та солідності компанії; цей засіб сприяє підйому ділового бойового духу співробітників, які зустрічають поглядом рідну символіку на підході до бізнес-центру.

Також прапори великого розміру можуть виконувати і рекламну функцію, збільшуючи обізнаність населення про нові продукти, послуги та інших нові віяння на ринку. Зустрічаючись з прапорами в нестандартних місцях (в районі проїжджої частини і т.д.) люди автоматично звертають на них увагу, що сприяє запам'ятовуванню бренду.

Але найсерйозніші це державні та військові прапори. Перші відіграють важливу роль під час проведення переговорів і різних зустрічей на державному рівні. Інші ж уособлюють різні роди військ і, до речі, ще з давніх часів саме військові стали першоджерелом всіх інших прапорів.

За типом виготовлення вони діляться на одинарні та зшивні, по друку - одне і двосторонні, тип розмірів горизонтальні і вертикальні, а за вартістю: бюджетні, стандартні, іміджеві.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции