Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафарет - практично ідеальний вид друку, який використовується для нанесення векторної графіки, ідеально передаючи навіть найдрібніші деталі. Добре підходить шовкотрафарет для друку логотипів і назв. Такий метод друку як шовкотрафарет гарантує вам високу ясність, контрастність і насиченість зображення.

Ще одна перевага, яким володіє шовкотрафарет це - невибагливість в поверхні: за допомогою цього способу можна друкувати як на папері, так і на скляному покритті, металу, полімерних матеріалах, тканини та інших поверхнях, зберігаючи при цьому високу якість зображення.

Шовкотрафарет,  це метод,  для друку яким використовуються спеціальні плоськопечатниє верстати. Кольори в процесі друку наносяться по черзі, тобто спочатку друкується один колір, після чого відбувається перенастроювання друкарської машини і друкується наступний колір - цим шовкотрафарет відрізняється від інших видів друку. Другий вид обладнання, який використовується для друку цим методом - верстати карусельного типу, для нанесення зображень на тканину. Шовкотрафарет допоможе вам отримати матеріал, що привертає до себе увагу.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции