Календарі

Календар в перекладі з латині означає боргова книга. Ще в Древньому Римі боржники платили по рахунках в перші дні місяця - календи. Рахунок року з 1 січня ввів Юлій Цезарь. Тоді календарі називалися юліанськими. Саме юліанський календар визначив тривалість року в 365 днів. У Древній Русі використовувався місячно-сонячний календар, який вів відлік часу по чотирьох сезонах. Завдяки Петру першому в Московыї рік також розпочинався за календарем з 1 січня.

Сьогодні важко собі уявити наше життя без календарів - завдяки їм ми можемо планувати наші справи, свята, зустрічі, відпустку і при цьому точно визначатися з датою. Існує кілька видів календарів: кишенькові, настільні, квартальні, настінні, а також планінги.

Незважаючи на те, що ми можемо користуватися календарями в мобільних телефонах і комп'ютерах, вчені довели, що паперові календарі набагато зручніше і практичніше. Календарі можуть носити рекламний характер і містити в собі таку інформацію як контактні телефони, електронна пошта, а також будь-яка корпоративна символіка.

Ще бувають календарі, які більше підходять для домашнього використання. На них можуть бути зображені улюблені актори, персонажі з фільмів, мультфільмів, тварини, природа . Дуже часто люди замовляють календарі із зображенням своєї сім'ї. Сучасні технології дозволяють виконувати календарі будь-якого формату, будь-якої щільності і з будь-яким зображенням. Нерідко для цього використовується навіть широкоформатний друк. Але не варто забувати, що календарі насамперед повинні бути календарями: вони повинні бути функціональними, а головне допомагати людині орієнтуватися в часі. Для кожного виду календаря існують стандартні форми, але замовник може вибрати і нестандартний формат.

Існують ще й нестандартні календарі. Вони можуть виготовлятися зі скла, пластику, шкіри, тканини. Форма таких календарів також може бути різною. Календарі можуть бути виконані у вигляді пляшки, іграшки, коробки і т.д. Ціна календарів формується від кількості, формату, дизайну і термінів виготовлення.

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции