Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафарет – практично ідеальний вид друку, який використовується для нанесення векторної графіки, ідеально передаючи навіть найдрібніші деталі. Добре підходить шовкотрафарет для друку логотипів та назв. Такий метод друку як шовкотрафарет гарантує вам високу ясність, контрастність та насиченість зображення.

Шовкотрафарет, це метод, для друку яким використовуються спеціальні плоскодрукарські верстати. Кольори у процесі друку наносяться послідовно, тобто. спочатку друкується один колір, після чого відбувається переналаштування друкарської машини і друкується наступний колір – цим шовкотрафарет відрізняється від інших видів друку. Другий вид обладнання, який використовується для друкування цим методом – верстати карусельного типу, для нанесення зображень на тканину. Шовкотрафарет допоможе вам отримати матеріал, що привертає увагу.

 

 Також продукція, що Вас цікавить, може знаходитися в одному з цих розділів:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции