Скріплення на скобу

Скріплення на скобу є найшвидшим, а отже і популярним видом післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Скріплення на скобу дозволяє з'єднати воєдино кілька складених попередньо разом аркушів паперу металевими скріпками.

Як правило, використовують одну або дві скоби - кількість залежить від формату зшиваються листів, ну і побажань замовників. За кількістю можна сказати - що на скобу кріпляться видання кількістю аркушів до 40 штук.

У рекламній поліграфії цим способом зшивають малостранічние рекламні видання, такі, як наприклад брошури або каталоги невеликого розміру. У результаті такої операції ми отримуємо готові рекламні брошури, а також малостранічние книги або журнали.

Скоби, використовувані для скріплення залежно від побажань замовника можуть бути різних кольорів: просто металеві, класичні чорні і білі, червоні, сині, зелені, срібні або золоті.

Якщо ж говорити про папір, щодо якої планується скріплення на скобу - переважно використовувати папір з густиною не більше 170 г/м2.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции