Виготовлення папок

Найчастіше папки виготовляють у форматі А4, але при необхідності можна замовити і інші розміри теки. Успішні компанії використовують теки як частину корпоративної культури, і створення іміджу, і підтвердження довгострокових планів співпраці.

Як правило, теки виготовляються з картону або дуже щільного паперу, і основним їх завданням є зберігання рекламних і інформаційних матеріалів. Теки різних кольорів допомагають структурувати і сегментувати різного роду інформацію.

“Виготовлення папок Київ” і “друк тек Київ” – одні з найпоширеніших запитів в пошукових системах, оскільки фірмові теки в Києві використовують набагато частіше чим в інших регіонах.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: