Фірмовий бланк

Фірмовий бланк - це дуже важливий атрибут сучасного підприємства, по своїй важливості він напевно може поступитися тільки візитній картці. Бланк з фірмовою атрибутикою компанії, який по суті теж є візитною карткою підприємства. Зазвичай використовують формат 210х297 мм (А4), але іноді виготовляються фірмові бланки інших форматів, наприклад 215,9 х 279,4 (Letter). Виготовляють бланки, так само як і іншу поліграфію, в основному цифровим, офсетним та трафаретним друком, залежно від накладу і технічного завдання. Для того що надати особливій вишуканості або максимально зменшити вірогідність підробки фірмового бланка додатково застосовують тиснення фольгою, конгрів або використовують голографічну наклейку. Для виробництва використовують як звичайний так і дизайнерський папір.

 

Если вдруг Вы не нашли то, что Вас интересует, пожалуйста, обращайтесь к нам, отправив заявку через форму On-Line заказа   или  звоните по тел.:  044 502-23-45 и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы. 

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции