Рекламна поліграфія  

На сьогодні рекламну поліграфію вважають одним з найефективніших видів реклами що має цілий ряд переваг. З основних можна виділити: ненав'язливість, практична користь, довготривала дія і відносно не висока собівартість.

До рекламної поліграфії як правило відносять: календарі квартальні і настільні, буклети, проспекти, брошури, плакати, листівки, каталоги, хенгери та іншу поліграфічну продукцію.

Що таке рекламна поліграфія  на сьогодні відомо усім. Важко повірити, що цей напрям з'явився не так давно. Якісна рекламна поліграфія - це візитна картка компанії, її імідж. Але рекламна поліграфія може носити також і інформаційний характер. Основними перевагами рекламної поліграфії є її відносна дешевизна і інформативність. У тому або іншому випадку, рекламна поліграфія покликана притягати якомога більше потенційних клієнтів і робити компанію такою, що запам'ятовується і більше впізнаваною. Також рекламна поліграфія стане відмінним помічником в проведенні презентацій, рекламних акцій, виставок. За допомогою рекламної поліграфії можна також тримати зв'язок з постійними клієнтами: повідомляти необхідну інформацію або поздоровляти зі святами.

Ще величезним плюсом рекламної поліграфії є її ненав'язливість, на відміну від інших, добре знайомих нам засобів масової інформації. В даному випадку вас ніхто не змусить після перегляду рекламного каталогу дивитися ще десять рекламних роликів, як у випадку з телебаченням. По правді кажучи, практично уся друкарська продукція несе в собі рекламний характер. До рекламної поліграфії відносяться: листівки, брошури, каталоги, плакати, календарі, листівки, флаєра і т.д... Останнім часом друкарні стали пропонувати таку послугу рекламної поліграфії, як друк кубариків. Це невеликий блок склеєних листочків певного розміру. Друк в даному випадку наноситься на кожен листочок. Такі речі дуже зручні для офісних співробітників.

Існує декілька способів виготовлення рекламної поліграфії. Цифровий друк підходить для невеликих накладів, а також для дуже термінового замовлення, оскільки вона не вимагає практично ніяких допечатных підготовок. Офсетний друк в поліграфії використовується для великих накладів і вартість одного екземпляра в даному випадку залежатиме від накладу, формату, колірності і так далі. Офсетом друкуються такі види рекламної поліграфії як кишенькові календарики, буклети, листівки. Шовкотрафаретний друк підходить для невеликих накладів і вважається дорожчим видом друку. За допомогою шелкотрафарета друк наноситься на дизайнерський фактурний папір або картон, а також метал і пластик. У такий спосіб можна нанести логотип або іншу корпоративну символіку на теку, щотижневик, блокнот. Особливо зручно це при виготовленні вітальних листівок, подарункових упаковок, запрошувальних.

Також можна використати тиснення фольгою або конгрів. Шелкотрафаретная друк підходить тільки для векторних зображень. Ще це відмінний спосіб надати рекламній поліграфії оригінальність і вишуканість. При замовленні рекламної поліграфії не варто забувати про те, що якість матеріалів і устаткування, на якому виконуватиметься замовлення, істотно впливає як на якість і зносостійкість виробів, так і на їх зовнішній вигляд. Якщо вироби призначатимуться для подарунків клієнтам, замовникам, то в цьому випадку не варто економити на дешевих матеріалах. Якщо рекламна поліграфія Київ, призначена для роздачі на виставках, рекламних кампаніях або адресної розсилки, то в таких випадках замовлення виконуються великими накладами на звичайному крейдованому папері.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции