Мобільні стенди 

Мобильный стенд  X-BANNER

Мобільний стенд X - Banner який по-простому називають ''павук'' дуже простий у використанні, тому що складається з декількох алюмінієвих стрижнів, які перетинаючись між собою утворюють хрестоподібну конструкцію на якій, як правило , за допомогою люверсів кріпиться банер несучий інформацію.

X - Banner досить частий гість на різного роду ділових заходах таких як виставки, презентації, промоакції; тренінги та конференції; також успішно використовується і в холах кінотеатрів в якості додаткової афіші.

Замість алюмінію, в конструкції спайдера, як ще називають мобільний стенд, можна використовувати і сталеву конструкцію, що ще більше підвищить його міцність і довговічність так як сталь є більш міцним і більш стійким до механічного впливу металом.

Мобільний стенд X - Banner легко розбирається і зручно транспортується, в складеному вигляді займаючи зовсім незначне місце як в громадському транспорті, так і в багажнику автомобіля. Павук можна використовувати незліченну безліч разів - достатньо лише поміняти банер. Таким чином павук можна використовувати як постійно так і від випадку до випадку в міру необхідності.

Дуже міцна і стійка конструкція Х-банер. Нижня частина конструкції виготовлена із сталі і пофарбована в чорний колір, верхня частина виготовлена з міцного вуглепластика чорного кольору.

Фіксується банер металевими капелюшками з різьбленням, виключаючи його зісковзування.

Для зручного транспортування стенд комплектується нейлоновим чохлом з ручкою.

Мобильный стенд  Roll Up

Мобільний стенд ROLL-UP - це рекламна конструкція ролерного типу, в якій банер із зображенням зберігається в підставі стенду в згорнутому вигляді. У той час, коли ROLL-UP використовується за призначенням рекламний банер розгортається, і в цьому розгорнутому вигляді інформація, розміщена на ньому стає доступною та потрапляє на очі абсолютно всім, чий погляд стикається з ROLL-UP.

Деякі переваги, якими володіє Мобільний стенд ROLL-UP:

Рекламна ефективність - ці стенди можна встановлювати в будь-якому місці: біля входів, у холах і зонах підвищеного людинопотоку .

За рахунок компактності конструкції вони відмінно транспортуються і легко встановлюються.

Відносно недорога вартість виготовлення.

Мобільність таких конструкцій дозволяє оперативно переміщати їх у часі і просторі великого міста, надаючи таким чином можливість для рекламодавців ознайомити зі своїми пропозиціями досить багато людей в різних районах міста, що забезпечить широкий ефект від проведення рекламно-інформаційних компаній.

Ролерна конструкція з класичним пружинним механізмом згортання рекламного банера в підставу стенду. Конструкція виготовлена з алюмінієвого сплаву, хромованого пластика і сталі з висувними ніжками. Банер приклеюється внизу, а зверху кріпиться клік-профілем. Для транспортування стенд упакований в сумку.

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас, надіславши заявку через форму On-Line замовлення   або телефонуйте за телефоном: 044 502-23-45 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

 Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов:

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции