Воблери

Воблери - це фігурні зображення невеликого розміру, які друкуються на пластику або ж папері і кріпляться в місцях продажів. По суті воблери - елемент що належить до групи pos-матеріалів, що складається з тіла і гнучкою ніжки, що кріпиться найчастіше за допомогою двостороннього скотчу до поверхні.

Головна ідея, яку реалізують воблери - залучення уваги споживача до просуваємого товару, який розташований поряд з воблером. Будучи дуже легкими воблери гойдаються при навіть невеликому подуві повітря, моментально кидаючись в очі покупцям.

Рекламно-інформаційна функція воблери полягає у виділенні товару на тлі навколишнього його різноманітності, плюс повідомлення про знижки і полегшення пошуку товарів. Професійно створені воблери також мають і естетичну сторону - оживляючи навколишній простір і інтер'єр торговельних залів і приміщень. Воблери - це ще одні представники сімейства pos-матеріалів.

Ці рекламні елементи добре допомагають продавати товари особливо під час різних знижкових - рекламних кампаній, іноді на ньому окрім інформації, слогану та інших маркетингових штучок друкують ще й ціну товару, т.ч. використовуючи воблери ще й як досить оригінальні цінники.

Серйозною перевагою, яким володіють воблери - у них практично немає класичних розмірів і виготовляти їх можна в дуже різноманітних формах, рамки яких встановлює тільки ваша фантазія.

 

 

Якщо раптом Ви не знайшли те, що Вас цікавить, будь ласка, звертайтеся до нас за телефоном: 044 288-26-15 і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Раскрутка сайтовДеловая полиграфияРекламная полиграфияPOS материалыПакетыСувенирная продукцияНаружная рекламаПечать на дискахПластиковые карточкиЦифровая печатьДизайнАкции Так же, интересующая Вас продукция может находиться в одном из этих разделов: